Genç Haberleri

Yeşil karta tek adım

İlçe Kaymakamı Muammer Köken, ilçenin önemli sorunlarından biri o- lan çok amaçlı salon yanısıra bir önemli diğer eksik olan tek adımda hiz- met bürosunu açacaklarını ifade etti.

3 Kasım 2013 Saat: 18:55
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 1.207 kez okunmuştur

Yeşil karta tek adım
Yeşil karta tek adım

İlçe Kaymakamı Muammer Köken, ilçenin önemli sorunlarından biri o- lan çok amaçlı salon yanısıra bir önemli diğer eksik olan tek adımda hiz- met bürosunu açacaklarını ifade etti. Kaymakam Köken ayrıca çok a- maçlı salonda ayrıca sinema sistemini de kuracaklarının müjdesini verdi.
Genç’e atandığı günden bu yana bir yandan ilçeyi tanımaya çalışan İlçe Kaymakamı Muammer Köken, bir yandan da sorunları ve eksiklikleri tespit etmeye çalışıyor. Gördüğü sorunları gidermek için çözüm üreteceklerini dile getiren Kaymakam Köken, ilçenin önemli sorunlarından biri olan çok amaçlı salon için kolları sıvadıklarını belirten Kaymakam Köken, Halk Eğitim Müdürlüğü binasının 3. katındaki salonu çok amaçlı bir salona çevireceklerini ifade etti. Konferansların verilebileceği, kongrelerin yapılabileceği ve en önemlisi de ilçedeki en büyük eksikliklerden biri olan sinemanın bu salonda olacağını söyleyen Kaymakam Köken, öğrencilerin de halkın da sinemadan yararlanabileceğini bildirdi.
Çok amaçlı salon yanısıra bir önemli diğer eksik olan tek adımda hizmet bürosunu açacaklarını da söyleyen Kaymakam Köken, normalde bu sistemin nüfusu 50 binin üstünde olan yerleşim yerlerinde olabileceğini ancak Genç’İn de ihtiyacı olduğu için vakfın alt katında tek adımda yeşil kartın çıkarılabileceği büroyu hizmete başlatacaklarını belirtti.

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Genç Gazetesi, Genç Haber Sitesi, Bingöl Genç ilçesi Haber sitesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız