Genç Haberleri

YILMAZ: "GENÇ'İ YÜREKTEN TEBRİK EDİYORUM"

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Genç ilçe teşkilatına teşekkür ziyareti gerçekleştirdi. Yılmaz, "Özellikle bu seçimde daha güçlü ses çıkarmamız gerekiyordu ve çok şükür Genç halkı bunu başardı. Genç halkına yürekten teşekkür ediyorum"

7 Nisan 2019 Saat: 21:06
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 33.155 kez okunmuştur

YILMAZ: GENÇİ YÜREKTEN TEBRİK EDİYORUM
YILMAZ: "GENÇ'İ YÜREKTEN TEBRİK EDİYORUM"

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Genç ilçe teşkilatına teşekkür ziyareti gerçekleştirdi. Ziyarette konuşan Yılmaz, "Özellikle bu seçimde daha güçlü ses çıkarmamız gerekiyordu ve çok şükür Genç halkı bunu başardı. Genç halkına yürekten teşekkür ediyorum" dedi.

31 Mart Mahalli İdareler seçimlerinin ardından 9 belediye kazanarak yeni bir başarıya imza atan AK Parti, ilçelere teşekkür ziyareti gerçekleştirdi. Teşekkür ziyareti kapsamında Genç'e gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, AK Parti Bingöl Milletvekili Feyzi Berdibek, İl Başkanı Mehmet Hanefi Güler, eski Kalkınma Bakan Yardımcısı Yusuf Coşkun ve beraberindekiler, çiçeği burnundaki başkan Mehmet Zeki Dirik'e hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Parti teşkilatı tarafından karşılanan AK Parti kurmayları, burada seçimlerden büyük bir başarıyla çıkan AK Parti teşkilatlarına teşekkür ettiklerini belirterek, Genç ilçesinin hak ettiği hizmeti Mehmet Zeki Dirik'le beraber göreceklerini ifade etti.

DİRİK: "AK PARTİ'DEN NEMALANAN KİŞİLER DAVAMIZA İHANET ETTİLER"

Ziyarette ilk olarak konuşan Genç Belediye Başkanı Mehmet Zeki Dirik, "Bildiğiniz gibi çok uzun bir seçim maratonunda bulunduk ve Allah’a çok şükür seçimler bizim lehimize sonuçlandı. Gerek belediye seçimleri olsun, gerekse il genel meclisi seçimlerinde olsun 3-0 yaparak seçimi atlatmış bulunmaktayız. İl genel meclisin de aldığımız oy oranı yüzde 62’dir. Bize oy vermeyen yüzde 48’lik kesim var. Bize oy vermeyenlerde bizim vatandaşımız ve kardeşimizdir.  Onların oy tercihlerine saygı duyup sevgiyle kucaklıyoruz. Ben inanıyorum ki bu yüzde 48’lik kesimin yüzde 50’si AK Parti'ye gönül veren kesimdir. Üzülerek belirtmek istediğim nokta şudur ki bugüne kadar AK Parti'nin yanında olduğunu gösterip partinin rantını yiyenler, AK Parti sayesinde makam mevki kazananlar, bunlar ister işadamı olsun, ister siyasi olsun, ister bürokrat olsun partimize ihanet etmiştir. Bu kişilerin AK Parti'ye ihanetini not etmiş bulunmaktayız, Bize oy vermeyen yüzde 48’lik kesim bizim vatandaşımızdır. Hepsine bize oy verenler gibi hizmet edeceğime söz veriyorum" dedi.

YILMAZ: "GENÇ HALKINA ŞÜKRAN BORÇLUYUZ"

Genç'te seçimlerin her zaman çetin geçtiğini ancak AK Parti'nin her seçimden başarıyla çıktığını belirten AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, "Gençte her zaman seçimler çetin geçmiştir. Bölgeler, aileler, çevreler, kişiler olsun devreye girdiği için çetin geçmesi normaldir. Fakat bu seçim yerelin çok ötesinde anlamlar ifade eden bir seçimdi. Özellikle bu seçimde daha güçlü ses çıkarmamız gerekiyordu ve çok şükür Genç halkı bunu başardı. Diğer bütün partileri topladığınızda AK Parti kadar seçim oranı yakalayamadı. Bu yüzden Genç halkına teşekkür ediyoruz. Yüzde 52 oyla Genç'te ipi göğüslemiş durumdayız. Zeki beyi başarısından dolayı tebrik ediyoruz. Zeki bey ne kadar oy alırsa sorumluluk o kadar artıyor. Dolayı ile yüzde 52 ağır bir sorumluluktur. Bütün ekibiyle Genç halkına Allah hayırlı hizmetlerini nasip etsin. Belediyenin yanı sıra İl Genel Meclis üyeliği oylamasında da yüzde 60’ı geçerek kazanmışız. Bingöl geneli oranlarda birinci olduğumuz için onlarıda tebrik ederim" şeklinde konuştu.  

YORUMLAR

 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere 1 yorum yapılmıştır
Mustafa 07.04.2019 21:40
100 den 62 çıkınca 48 etmez 38 eder sayın başkan
 

Genç Gazetesi, Genç Haber Sitesi, Bingöl Genç ilçesi Haber sitesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
halı saha yapan firmalarhalı saha yapan firmalarhalı saha yapan firmalarhalı saha yapan firmalar